PART OF AMBER BEVERAGE GROUP
Visos kategorijos
7.99
Paul Jaboulet Parallele 45 Blanc Cotes-Du-Rhone A.O.P.
Paul Jaboulet Parallele 45 Blanc Cotes-Du-Rhone A.O.P.

Paul Jaboulet Parallele 45 Blanc Cotes-Du-Rhone A.O.P.

Stiprumas
13.5%
Tūris
0,75 l
Spalva / Skonis
Baltasis / Sausas
Pateikimo temperatūra, oC
10-12⁰C
Prekės ženklas
Paul Jaboulet
Kilmė / Regionas
Prancūzija / Ronos slėnis
Apeliacija
Cotes-Du-Rhone A.O.P.
Vynuogės
Bourboulenc, Clairette, Grenache Blanc, Roussanne
Dera su
7,99 €
Yra:Deja, išparduota
SKU 3105717050557
Details

Paul Jaboulet turi išimtinę teisę pardavinėti šį vyną dar nuo 1958 metų. Paties vyno pavadinimas kilo nuo 45 lygiagretės, kuri kerta Pont de l'Isere, esančio 2 km nuo bendrovės vyno rūsių. Mažas paminklas čia nurodo šią ribą, ant jo galima perskaityti užrašą „čia prasideda Pietūs“.

Vynas yra skaidrios geltonos spalvos su žalsvumo atspalviais. Turtingas ir sudėtinis kvapas su intensyviu šviežių baltųjų vaisių aromatu. Pilnas ir ištisas, su rūgštumo užuomina skonis.

GAMINTOJAS

1834 m., kai Antoine'as Jaboulet'as įkūrė verslą Tain l'Hermitage mieste, siekdamas gaminti puikius vynus, savo būsimą profesiją jis suprato kaip vynuogynų auginimą ir žemės kokybės palaikymą. Remiantis šia filosofija įsigijo  pirmuosius vynuogynus ir garsiuose Hermitage šlaituose ir Crozes Hermitage lygumose.

2006 m. Freys šeima („Chateau La Lagune“ savininkai Bordo mieste) įsigijo Paulą Jaboulet Aine'ą verslą mirus Gerard Jaboulet, Ronos slėnio Ambasadoriui. Vyriausioji dukra Caroline Frey (vyriausioji vyndarė) su komanda dirba siekdama tobulumo, derinant pažangiausios vyndarystės principus su kruopščia vynmedžių priežiūra, išaugintų išskirtiniuose mikroklimatuose. Nuo to laiko įsigyta vynuogynai Cote Rotie, Condrieu ir Crozes Hermitage apeliacijose. Visi vynuogynai yra sertifikuoti kaip ekologiški ir laikomasi biodinaminės vyndarystės principų.

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus mieste gausite jau sekančią darbo dieną, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių miestuose per 3 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: ADLT.e-commerce@amberbev.com