PART OF AMBER BEVERAGE GROUP
Visos kategorijos
34.99
Hendrick’s Lunar Gin
Hendrick’s Lunar Gin

Hendrick’s Lunar Gin

Tūris
0,7 l
Stiprumas
43.4%
Kilmė
Škotija
Prekės ženklas
Hendrick's
34,99 €
- +
Yra:Yra sandėlyje
SKU 5010327753003

Hendrick‘s Lunar džinas yra antrasis limituoto leidimo džinas (pirmasis yra Hendrick‘s Midsummer), sukurtas Lesley Grace, profesionalios Hendrick‘s džino distiliuotojos, „curiosity cabinet“ laboratorijoje, Hendrick‘s džino rūmuose. Aromatas subalansuotas, švelnus, jaučiamos gėlių bei citrusinių vaisių natos. Skonyje taip pat išryškėja citrusų užuominos.

Žymės : GIN , Hendrick's
Details

"Hendrick's" džinas yra gaminamas Škotijos pietvakariuose, Girvan mieste William Grant‘s & Sons priklausančioje distilerijoje. Neįprastai mažomis partijomis išleidžiamas džinas pasižymi unikaliu gaminimo būdu, spiritą distiliuojant kartu su kruopščiai atrinktomis žolelėmis specialiuose distiliavimo aparatuose, kurių pasaulyje yra vos keturi. Naudojant šį metodą, ingredientai yra ne verdami, o „nuplaunami" garų pagalba. Tai suteikia didelį skirtumą skoniui: kuo lėtesnis distiliavimo procesas, tuo švelnesnė bei kruopštesnė yra ir žolelių infuzija, kuri "Hendrick‘s" skoniui suteikia dar daugiau išskirtinumo.

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus mieste gausite jau sekančią darbo dieną, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių miestuose per 3 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: bennet-ecommerce@amberbev.com