PART OF AMBER BEVERAGE GROUP
Visos kategorijos
52
Joseph Drouhin Puligny Montrachet A.C. 2018
Joseph Drouhin Puligny Montrachet A.C. 2018

Joseph Drouhin Puligny Montrachet A.C. 2018

Stiprumas
13.5%
Tūris
0,75 l
Spalva / Skonis
Baltasis / Sausas
Pateikimo temperatūra, oC
10-12⁰C
Prekės ženklas
Joseph Drouhin
Kilmė / Regionas
Prancūzija / Burgundija
Apeliacija
Puligny Montrachet A.O.P.
Vynuogės
Chardonnay
Dera su
52,00 €
Yra:Deja, išparduota
SKU 12086353017
Details

Puligny-Montrachet kaimelis garsus Montrachet Grand Cru vynuogynu. Puligny turi senovės kilmę - Romos imperijos laikais Puligny galėjo priklausyti tam tikram Pulliui. Jo turtas buvo vadinamas „Pulliniacus“, iš kurio
yra kilęs vardas Puligny.

Vyno savybės: pasižymi nuostabia aukso spalva bei turtingu aromatu, kuriame vyrauja medžių žiedų bei baltųjų persikų aromatai. Bręstant vynui atsiranda migdolų, kepintų, džiovintų vaisių natos.

Vynas brandinamas ąžuolo statinėse 12 mėnesių (iš jų 25% naujos). 

Laikymo rūsyje galimybės: nuo 8 iki 20 metų. 

GAMINTOJAS

Nuo 1880 m. Drouhin vyndarių šeima tvirtai įsišaknijusi Burgundijos žemėje. Būtent tada ji įsikūrė vynuogyne, kuris buvo įsteigtas 1756 m. Beaune miestelio širdyje.

Pradedant pačiu Joseph Drouhin, firmos įkūrėju, baigiant Frederic Drouhin šiandien, keturios kartos turi pastovią reputaciją – kaip nuolat siekiančių pagaminti tik tobulą vyną. Dėl ištikimybės tradiciniams vynų gamybos metodams Drouhin pavyko atskleisti dvi svarbiausias vyno charakterio savybes – kilmę ir derliaus ypatumus.

Joseph Drouhin yra vienas didžiausių Burgundijos ūkių, kuris valdo 80 ha vynuogynų daugiau nei devyniasdešimtyje skirtingų apeliacijų, kurių tarpe daugiau nei du trečdaliai yra Premier Cru ir Grand Cru kategorijos vynuogynai. Didelė augimviečių įvairovė leidžia atskleisti beveik visus galimus Burgundijos vyno niuansus po vieno ūkio stogu. Joseph Drouhin šeima viena pirmųjų pradėjo taikyti "culture raisonnée" metodiką, kai vynuogynuose vengiama chemikalų, o pastaraisiais dešimtmečiais čia pradėjo dominuoti ekologinė ir biodinaminė vynininkystė.

Joseph Drouhin priklauso Primum Familiae Vini (PFV) – tarptautinei aukščiausios klasės vyną gaminančių šeimų asociacijai, kuri buvo įkurta 1992 metais Roberto Drouhino ir Miguelio Torreso iniciatyva. Tai yra unikali neformali šeimos valdomų įmonių asociacija ne tik vyno, bet ir platesniame verslo pasaulyje. Asociacijos narių tikslas yra ginti ir puoselėti šeimos valdomų įmonių tradicijas ir vertybes, kurias galima būtų perduoti ateities kartoms.

 

Pristatome į namus VISOJE LIETUVOJE. Užsakymams nuo 50 Eurų pristatymas NEMOKAMAS. Prekes Vilniaus mieste gausite jau sekančią darbo dieną, Kauno, Klaipėdos ir Šiaulių miestuose per 3 darbo dienas, o kitose vietovėse per 7 darbo dienas. Tel. +370 800 77000, el. paštas: ADLT.e-commerce@amberbev.com